O nás

Bestbonus je e-shop s širokou nabídkou zboží. S námi máte dilema při nákupu vždy vyřešenou. Nabízíme široký sortiment těch nejlepších výrobků pro vás a vaše blízké. Naším cílem je nabízet zboží za nejnižší ceny na trhu. Bestbonus je jedním z eshopů společnosti bonusshop s.r.o., která má bohaté zkušenosti s internetovým prodejem na českém a slovenském trhu.

K dispozici jsme vám každý pracovní den od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 16:00 na naší infolince 245 501 192, nebo nám pošlete email na info@bestbonus.cz.

U nás se můžete spolehnout na expresní vyřízení objednávek, ochotný tým lidí a spolehlivou infolinku. Samozřejmostí je seriózní přístup. Zákazník je pro nás stále prioritou a budeme rádi pokud se i vy přidáte ke skupině našich spokojených a věrných kupujících. Rádi spolupracujeme s našimi kupujícími a těšíme z každé zpětné vazby, či z podnětu na změnu, protože máme ambici neustále se zlepšovat a zvyšovat tak vaši spokojenost.

Jako registrovaný uživatel získáte mnoho výhod, v neposlední řadě urychlení objednávkového procesu a přehlednost vašich objednávek.

Naší snahou je také spokojenost poskytovatelů zboží, kterým přinášíme věrné zákazníky.

Přejeme vám příjemný nákup na našem e-shopu.

S pozdravem tým Bestbonus :)